عایق های رطوبتی

عایق‌های پلیمری نوین، جایگزین عایق‌های سنتی

برای خرید آنلاین محصولات و یا ثبت سفارش نمونه کلیک کنید.

تنوع رنگ

  مناسب برای رنگ آمیزی توام با عایق‌کاری نمای ساختما

محافظ بتن

قابلیت استفاده به عنوان عایق محافظ بتن، در برابر نفوذ یون‌های مخرب

عایق‌کاری سازه‌های آبی

عایق کاری باغچه ها و فلاور باکس های داخل ساختمان و انواع سازه‌های آبی

آب‌بندی استخر

عایق‌کاری استخر، حوضچه ها، دیوارهای باران‌گیر و سرویس‌های بهداشتی

جایگزین ایزوگام

جهت عایق‌کاری بام (مناسب برای اجرا روی بام های آسفالت شده‌ای که نشتی دارند)

عایق رطوبتی پایه آب

این محصول پایه آب، دارای چسبندگی بسیار خوب بر روی سطوح سیمانی و بتنی، گچی و حتی آسفالت می‌باشد و همچنین برای آب بند کردن سطوح داخلی مخازن ، استخرها، سرویس های بهداشتی و سایر سازه های آبی کاربرد دارد.

عایق رطوبتی پایه سیمان

از این محصول می‌توان برای آب بندی سطوح مختلف ساختمانی همچون پشت بام، سرویسهای بهداشتی، استخر، دیوارهای باران گیر و همچنین برای سطوح گالوانیزه، آزبست، بتن، موزاییک، سنگ، سطوح ایزوگام و آسفالت شده، استخرها و مخازن آب استفاده نمود.

لاک شفاف نما-تک جزئی

این لاک شفاف تک جزئی بدون استفاده از رنگدانه ها و فیلرهای معدنی و به صورت شفاف تولید شده است، بنابراین در مواردی که نیاز به محافظت سطوح بدون تغییر شکل ظاهری آن وجود دارد ، مورد استفاده قرار می گیرد.

لاک شفاف نما- دوجزئی

از لاک شفاف دو جزئی علاوه بر عایق‌کاری رطوبتی سطوح مختلف، به دلیل ایجاد پوششی بسیار مقاوم معمولا در پوشش‌دهی نهایی مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین به علت مقاومت بسیار خوب در مقابل نور خورشید عمدتا برای عایق‌کاری محیط بیرونی پیشنهاد می‌شود..

عایق رطوبتی مخصوص مخازن آب

 این محصول به دلیل قابلیت تحمل فشار بالا برای آب بندی مخازن آب آشامیدنی، استخرهای پرورش ماهی و …  مورد استفاده قرار می گیرد.

عایق رطوبتی استخر

عایق رطوبتی استخر خاصیت ضد باکتری و خزه داشته و به دلیل قابلیت اجرای سریع، تحمل فشار بالا و مقاومت نسبت به شرایط جوی ، بهترین عایق رطوبتی موجود برای عایق بندی استخر می باشد.

عایق رطوبتی دیوارهای باران گیر

این عایق رطوبتی برای آب بندی دیوارهای باران گیر به کار می رود و میتواند به صورت بی رنگ و یا در رنگ های مختلف برای زیباسازی به کار برده شود.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان اینجا کلیک کنید.