درباره شرکت ما

امکان فروش آنلاین

امکان سفارش و خرید آنلاین

ارسال محصولات

ارسال کاتالوگ و نمونه محصولات

پذیرش نمایندگی

شرکت کوتکس …

پشتیبانی سریع

تیم پشتیبانی

لوگوی کوتکس

درباره ما

این شرکت نزدیک به یک دهه است که فعالیت خود را با تولید انواع عایق رطوبتی  آغاز کرده است. در ادامه با تکیه بر دانش و نیروی فنی داخلی، توسعه و بهبود کیفیت محصولات موجود و تولید محصولات جدید در دستور کار این شرکت قرار گرفت. انواع عایق‌ رطوبتی ساختنمانی، پوشش‌های آب بند استخر و نمای ساختمان، پوششهای اپوکسی دکوراتیو و انواع پوشش‌های محافظتی، دیگر محصولات تولید شده با برند کوتکس می باشند. متخصصین کوتکس همواره با شعار “تولید ملی , کیفیت جهانی” محصولات خود را مطابق با بالاترین استاندارد های بین المللی و قیمت مناسب در اختیار صنعت ساختمان و سایر صنایع  قرار داده اند.

تیم پشتیبانی فنی کوتکس همواره با ارائه مشاوره فنی به مشتریان، مناسب ترین محصول را با توجه به شرایط مکانی و کاربری پروژه معرفی کرده است. برای مواردی که اجرای  محصولات نیاز به مهارت اجرایی داشته باشد، تیم اجرایی کوتکس  با تجربه و سابقه کاری بالا، برای اجرای پروژه های ساختمانی و صنعتی با جدیدترین متدهای روز دنیا، آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

تشکیل تیم های تولید، پشتیبانی و اجرایی کوتکس براساس نيروي انساني شايسته و متخصص با تجربيات ميداني و حرفه اي كه اعتقاد به رعايت استانداردها و مشتری مداری داشته و دارند، از مهمترین گامهای ما برای جلب رضایت هوطنان گرامی است. امید است بتوانیم با تلاش پيگير، رضايت شما مشتريان گرامي را فراهم نماییم.

شبکه های اجتماعی

تلفن

۰۲۶-۳۳۷۷۳۹۴۴

۰۹۳۷۶۹۱۳۵۴۵

کارخانه

 استان البرز، شهرک صنعتی اشتهارد، پلاک ۱۶۹۱