درباره شرکت ما

پشتیبانی سریع

تیم پشتیبانی

ارسال محصولات

ارسال کاتالوگ و نمونه محصولات

پذیرش نمایندگی

شرکت کوتکس …

لوگوی کوتکس

‌درباره ما

شرکت پدیده پوشش نانو ماهان با برخورداری از متخصصین مجرب و دانش فنی روز جهان، اقدام به تولید انواع پوشش های پلیمری صنعتی نوین مطابق با نیاز بخش‌های مختلف صنعتی و با کیفیتی مطابق با استانداردهای بین المللی و قابل رقابت با شرکت‌های مطرح دنیا نموده است.

رویکرد این شرکت، همواره توسعه و بهبود کیفیت محصولات موجود و تولید محصولات جدید مطابق با نیازروز مشتری بوده است. ما در پدیده پوشش نانوماهان با تلفیق توانایی و دانش نیروی متخصص داخلی و بهره گیری از دانش روز شرکت های معتبرخارجی، با شعار “تولید ملی , کیفیت جهانی” محصولات خود را مطابق با بالاترین استانداردهای بین المللی و قیمت مناسب با برند “کوتکس” در اختیار صنایع مختلف قرار می دهیم. همچنین متخصصین تیم پشتیبانی فنی کوتکس همواره با ارائه مشاوره فنی به مشتریان، مناسب ترین محصول را با توجه به شرایط مکانی و کاربری پروژه در اختیار مشتریان قرار می دهند.

تشکیل تیم های تولید و پشتیبانی کوتکس براساس نيروي انساني شايسته و متخصص با تجربيات ميداني و حرفه اي كه اعتقاد به رعايت استانداردها و مشتری مداری داشته و دارند، از مهمترین گامهای ما برای جلب رضایت مشتریان گرامی است. امید است بتوانیم با تلاش پيگير، رضايت شما عزیزان را فراهم نماییم.

.

شبکه های اجتماعی

تلفن

۰۹۳۷۶۹۱۳۵۴۵

۰۲۶-۳۷۷۷۳۹۴۴

کارخانه

کارخانه اول : استان البرز، شهرک صنعتی اشتهارد، پلاک ۱۶۹۱

کارخانه دوم : استان البرز، شهرک صنعتی اشتهارد، خیابان غزالی شرقی، پلاک ۳۳۲۳-۳۳۲۴